نمونه رزومه مهندس مکانیک و آگهی های استخدام مهندس مکانیک

نمونه رزومه مهندس مکانیک را در این مقاله کاران ببینید و با نحوه نوشتن رزومه یک مهندس مکانیک، شرح وظایف، مهارت ها و حقوق یک مهندس مکانیک آشنا شوید.

نمونه رزومه مهندس مکانیک و آگهی های استخدام مهندس مکانیک

فرقی نمی کند از کدام شاخه مهندسی مکانیک فارغ التحصیل شده اید؛ مهم ترین ویژگی یک مهندس مکانیک که می تواند رزومه اش را متمایز کند تسلط کافی بر نرم افزارهای حوزه مهندسی مکانیک و شناسایی کاربرد و ارتباط علوم مهندسی مکانیک در حوزه های شغلی مثل صنایع خودروسازی،پزشکی و داروسازی شرکت های حوزه صنایع شیمیایی، رایانه و الکترونیک، ساختمان‌سازی، انواع فراورده‌های مصرفی، انرژی، رباتیک، مشاوره مهندسی و مراکز فعال حوزه فناوری نانو است.

در حال حاضر مهم ترین گرایش های شغل مهندسی مکانیک در ایران شامل طراحی جامدات ، حرارت و سیالات، ساخت و تولید ، مکانیک خودرو و تاسیسات حرارتی برودتی می شود.

 

 

برای نوشتن رزومه مهندس مکانیک حتما باید علاوه بر وارد کردن اطلاعات عمومی تان مثل سال و محل تولد،شماره تماس و معرفی آدرس پروفایل لینکدین تان، نیاز است که سوابق تحصیلی، شغلی و فهرست مهارت هایتان را هم ذکر کنید.استخدامو رزومه مهندس مکانیک

با توجه به اینکه در چه حوزه ای از مهندسی مکانیک مشغول به کار بوده اید و یا اینکه فارغ التحصیل کدام گرایش مهندسی مکانیک هستید، مهارت های فنی شما متفاوت است.

در بخش مهارت های یک مهندس مکانیک می توانید به آشنایی و تسلط کار با انواع نرم افزارهای حوزه مکانیک مثل اتوکد و به ویژه طراحی و ترسیم نقشه های تاسیسات مکانیکی،

،sun analysis ، Carrier Hourly Analysis و cfd analysis و آشنایی با دینامیک سیالات محاسباتی ، آشنایی با مدار های الکتریک، آشنایی کافی با سیستم های انتقال آب، مبانی نیروگاه های حرارتی و ...   اشاره کنید.

نوشتن دوره های آموزش فنی که در زمینه مهندسی مکانیک گذرانده اید، به اعتبار رزومه شما کمک می کند. در تصویر زیر می توانید نمونه رزومه یک مهندس مکانیک را ببینید.برای دریافت فایل با کیفیت نمونه رزومه مهندس مکانیک اینجا کلیک کنید.

نمونه رزومه مهندس مکانیک

در تهیه رزومه یک مهندس مکانیک همچنین می توانید به مهارت های نرم مثل توانایی کار تیمی، مدیریت استرس و.. اشاره کنید. اگر دنبال یک پلت فرم رزومه ساز می گردید رزومه ساز آنلاین کاران به شما کمک می کند یک رزومه کاری خوب و حرفه ای برای مهندس مکانیک بسازید.

چطور یک رزومه حرفه  ای بسازیم؟

رزومه ساز آنلاین کاران در ساخت رزومه مهندس مکانیک، حتی مهارت ها و دوره های آموزشی موردنیاز را به شما پیشنهاد می کند که در صورت برخورداری، در رزومه تان وارد کنید.

یک پیشنهاد عالی برای حرفه ای تر شدن رزومه مهندس مکانیک این است که نتیجه تست های شخصیت شناسی تان را در فایل رزومه قرار دهید. تست های شخصیت شناسی زیادی هستند که به پربارترشدن رزومه و معرفی توانمندی های شما کمک می کنند. نتایج تست هایی مانند هوش هیجانی، تست هوش گارتنر و تست تحمل استرس از جمله این آزمون ها هستند.مثلا مطابق تست MBTI بهترین شخصیت برای استخدام مهندس مکانیک ISTP است. شما می توانید با تست MBTI کاران متوجه شوید چقدر برای شغل مهندس مکانیک مناسب هستید.

بیشتر بخوانید:

ویدئو رزومه چیست و چگونه ویدئو رزومه بسازیم؟

6 اشتباهی که نمی گذارد شما استخدام شوید!

همه آنچه که باید درباره ساخت رزومه بدانید

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!