استخدام برنامه نویس iOS و درآمد برنامه نویس iOS

استخدام برنامه نویس iOS این روزها بسیار پرتقاضاست. در این مقاله کاران با بازار کار برنامه نویسی iOS در ایران و دستمزد برنامه نویس‌ها بیشتر آشنا می‌شویم.

استخدام برنامه نویس iOS و درآمد برنامه نویس iOS

محبوبیت برند اپل و میزان استفاده قابل توجه از آن باعث شده روزانه به تعداد برنامه نویسان iOS و تقاضا برای استخدام برنامه نویسی iOS افزوده شود. اگر می خواهید به عنوان یک برنامه نویس iOS کار کنید بهتر است یا مک بوک یا آی مک داشته باشید.

قبل از اینکه درباره استخدام برنامه نویس iOS به عنوان یکی از شاخه های برنامه نویس موبایل صحبت کنیم باید بدانید برای برنامه نویسی iOS باید از دو زبان Objective-C یا سوئیفت استفاده کنید. البته در حال حاضر این برنامه نویسان از زبان سوئیفت استفاده می کنند. از آن جایی که تعداد متخصصان در زمینه برنامه نویس iOS محدود است کارجویان علاقه مند در این حوزه می‌توانند به راحتی با کسب مهارت در این رشته استخدام شوند.

جاوا، محبوب‌ترین زبان توسعه  سیستم عامل iOS است!

همین الان آگهی های استخدامی رااز تمام کاریابی ها یکجا در کاران ببین

 

درآمد برنامه نویس Ios چقدر است؟

برنامه نویسان iOS می‌توانند به سه روش کسب درآمد کنند یکی روش کارمندی و استخدام تمام وقت یا پاره وقت برنامه نویسی در شرکت ها و سازمان هاست، روش دوم، روش آزادکاری یا فریلنسری است و روش سوم نوشتن اپلیکیشن و فروختن آن در مارکت‌های iOS است.

درآمد برنامه نویسان iOS به این عوامل بستگی دارد:

  • شهر محل کار
  • میزان مهارت و تخصص
  • میزان تجربه کاری 
  • سابقه کار 
  • سمت شغلی

درآمد برنامه نویسان در رسته کارمندی در سال 1400 رقمی بین 4 تا 15 میلیون تومان با توجه به میزان سابقه کار، تجربه و مهارت های فنی است. در حال حاضر در ایران شرکت‌های زیادی مشغول جذب نیرو در حوزه برنامه‌نویسی iOS  هستند؛ خیلی از برنامه نویس‌ها به صورت تمام وقت، پاره وقت و حتی دورکار جذب شرکت‌ها، سازمان ها و استارت آپ‌ها می‌شوند. درآمد برنامه نویس‌هایی که به صورت کارمند استخدام می‌شوند با توجه به سطح شغلی و مهارت ها در ماه متفاوت است.

 

بیشتر بخوانید:

چگونه وارد بازارکار برنامه نویسی شویم؟

همه چیز درباره شغل برنامه نویس و استخدام آن

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!