ویدئو رزومه چطور به استخدام شما کمک می کند؟

در این مقاله با رزومه ویدئویی بیشتر آشنا شوید و بخوانید چطور یک ویدئو رزومه به استخدام شما کمک میکند.

ویدئو رزومه چطور به استخدام شما کمک می کند؟


رزومه ها هم در گذر زمان و با پیشرفت تکنولوژی دستخوش تغییراتی شده‌اند، در گذشته فقط رزومه های کاغذی وجود داشتند امروزه رزومه ها  کمی پیشرفت کرده‌اند و به فایل های PDF,Word و ... روی کامپیوتر ها تبدیل شده اند، حتی برخی از افراد برای معرفی خود وبسایت شخصی ایجاد کرده اند که درواقع همان رزومه‌ آن هاست. در هر حال، همه‌ این رزومه ها کارایی یکسانی دارند و همه‌ آن ها اطلاعاتی مثل مشخصات، سوابق شغلی و تحصیلی و مهارت های شغلی را در اختیار کارفرما قرار می دهند، با توجه به اینکه کارفرمایان امروزه در استخدام هایشان علاوه بر مهارت های فنی برای مهارت های نرم و هوش هیجانی فرد هم اهمیت زیادی قائل اند این رزومه ها نمی توانند اطلاعات کافی برای استخدام یک فرد را به کارفرما بدهند و کارفرما برای شناخت بیشتر کارجو حتما نیاز به مصاحبه حضوری دارد.


و حالا نسل جدیدی از رزومه ها روی بورس آمده اند که این مشکل را حل کردند! این رزومه های جدید ویدئو رزومه نام دارند.شاید با خود بگویید که اصلا ویدئو رزومه چیست؟ و چرا باید ویدئو رزومه بسازیم؟ ویدئو رزومه یک ویدئوی کوتاه است  که در واقع همان فیلم رزومه کاری شماست، که شما بازیگر آن هستید و در آن به شرح سوابق شغلی و تحصیلی، مهارت های شغلی، دوره هایی که گذرانده اید و ... می پردازید. اگر  علاقمندید راجع به مسائلی که باید در رزومه ویدئویی گفته شود بیشتر بدانید این مقاله می تواند برایتان مفید باشد. 
در ویدئو رزومه درست مانند زمانی که شما به مصاحبه حضوری رفته‌اید توضیحاتی درباره خودتان می دهید و از تجربیاتتان می گویید و می توانید نقاط قوتتان را پررنگ تر نشان دهید. البته که رزومه ویدئویی جای یک مصاحبه ای حضوری را نمی گیرد چون بسیار کوتاه است. ولی در ویدئو رزومه شما می توانید اعتماد بنفس و فن بیانتان را به کارفرما نشان دهید و با او ارتباط برقرار کنید. با همین رزومه‌ی ویدئویی کوتاه شما می توانید کارفرما را برای استخدامتان تحت تاثیر قرار دهید. قطعا کارفرما به نحوه صحبت کردن، تن صدا و نوع پوششتان دقت خواهد کرد پس این موارد را در نظر داشته باشید. 

 ویدئو رزومه ات را در کاران به دست کارفرما برسان.


رزومه های ویدئویی انواع مختلفی دارند شما می توانید خودتان به راحتی به ساخت یک رزومه ویدئویی مشغول شوید و به راحتی آن را با ابزار های ساده ویرایش کنید و جلوه حرفه ای تری به آن بدهید، اگر می خواهید با نحوه ساخت یک رزومه ویدئویی خودساز نیمه حرفه ای آشنا شوید و یک نمونه رزومه ویدئویی خودساز نیمه حرفه ای ببینید این مقاله را از دست ندهید.
اگر می خواهید یک ویدئو رزومه‌ی کاملا حرفه ای برای برندینگ شخصی‌تان داشته باشید، کاران به کمک شما می‌آید. کاران به شما در تنظیم سناریو ویدئو رزومه‌تان کمک خواهد کرد و از شما در یک استودیو مجهز فیلم برداری می کند، سپس رزومه ویدئویی شما توسط متخصصان ویرایش شده و به شما تحویل داده می شود. اگر می خواهید بیشتر با این خدمت کاران آشنا شوید این مقاله را حتما بخوانید و یک نمونه رزومه ویدئویی حرفه‌ای را ببینید.

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!