متن خلاق و جذاب آگهی استخدام

متن خلاق و جذاب یک آگهی استخدامی به شما کمک می‌کند رزومه‌های بیشتری دریافت کنید؛ برای آشنایی با فوت و فن نوشتن یک آگهی جذاب با این مقاله کاران همراه باشید.

متن خلاق و جذاب آگهی استخدام

برای نوشتن یک آگهی استخدامی می‌توانید متفاوت باشید. یک آگهی استخدام طبق روال استاندارد باید شامل شرح وظایف شغلی، جزئیات محل کار، حقوق و مزایا و شرایط استخدام باشد.

اگرمی‌خواهید آگهی استخدام‌تان بیشتر دیده شود وآگهی خلاقانه باشد؛ لازم است در متن آگهی به نکاتی اشاره کنید که برای کارجویان تازگی داشته باشد. در این مقاله کاران می‌توانید با نکات نوشتن یک آگهی استخدامی جذاب و خلاق آشنا شوید.

از جمله مهم‌ترین نکاتی که می‌تواند متن آگهی استخدامی شما را جذاب کند، شرح مزایایی است که می‌تواند باعث دلگرمی کارجویان باشد؛ حتی نوع ادبیاتی که درباره مزایای کار و شرح وظایف موردانتظار به کار می‌برید می‌تواند برای کارجویان جذاب باشد.

هر آگهی استخدامی بخشی به نام “درباره شرکت” دارد؛ هرچقدر اطلاعات مشخص و کافی درباره فعالیت و سابقه شرکت بدهید و شفاف درباره انتظارات شغلی در متن آگهی استخدامی بنویسید کارجویان با دید بازتری برای شما درخواست همکاری و رزومه می‌فرستند. سعی کنید از بیان ساده و خودمانی برای درج توضیحات استفاده کنید.

چرا که معمولا کارجویان به دنبال شرکت‌هایی هستند که تا جای ممکن دارای محیط آرام و بدون تنش باشند و از همه مهم تر اینکه اشاره کنید چقدر فرصت رشد و پیشرفت در این سمت شغلی برای یک کارجو فراهم است. در واقع خیلی از افراد فضای کاری خوب و مدیران محترم را به حقوق بالاتر در یک محیط فرسایشی ترجیح می‌دهند.

حتی می‌توانید از عکس محیط کار یا ویدئو برای جذابیت بیشتر آگهی‌های استخدامی استفاده کنید.

درباره درج میزان حقوق و دستمزد در متن آگهی استخدامی تلاش کنید تا جای ممکن این موضوع را به مصاحبه شغلی تلفنی موکول کنید اما اگر به هردلیل می‌خواهید نرخ حقوق و دستمزد را در آگهی استخدامی عنوان کنید اخلاق حرفه ای حکم می‌کند که وعده‌های غیر حقیقی به کارجویان ندهید.

در ادامه می‌توانید نمونه متن یک آگهی استخدامی جذاب را ببینید:

نمونه یک آگهی استخدام متفاوت و جذاب مدیر فروش:

  • استخدام مدیر فروش

شرکت جهان سازان اندیشه های نوآفرین در یوسف آباد تهران به یک خانم خوش برخورد و پر‌انرژی برای استخدام در سمت مدیریت فروش نیازمند است.

مهارت‌های لازم :

توانایی تهیه و آنالیز گزارش های هفتگی و ماهیانه فروش

مسلط به روش های آموزش پرسنل فروش در زمینه مشاوره و پاسخگویی به سفارش‌‌ها

آشنایی کافی با متدهای نرخ گذاری کالا و خدمات در شرکت و خط‌مشی‌های آنان

درباره ما

ما یک تیم طراحی سایت هستیم که در یک فضای شاد و صمیمی گرد هم آمده‌ایم و به‌طور مداوم برای بهبود و بهتر‌ کردن خود تلاش می‌کنیم. حقوق به صورت ماهانه در  زمان مشخص به شما پرداخت می‌شود و شما برای نتیجه تلاش‌هاتون امکان گرفتن پاداش هم دارید. اگر به‌دنبال رشد و ترقی در یک محیط امن هستید با شماره تلفن‌های – تماس بگیرید، و یا رزومه خود را به آدرس ایمیل INFO@JAHANSAZHR.IR  ارسال کنید.

بیشتر بخوانید:

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!