تست هوش گاردنر رایگان

اگر می‌خواهید در تست هوش گاردنر رایگان شرکت کنید واستعدادهایتان را کشف کنید این مقاله کاران می‌تواند برایتان مفید باشد. در این مطلب می توانید بخوانید تست هوش گاردنر چیست و شما برای چه شغلی مناسب هستید؟

تست هوش گاردنر رایگان

تست هوش گاردنر یا تست هوش چندگانه به شما کمک می‌کند استعدادهای خود را در زمینه های مختلف بسنجید، تست گاردنر به عنوان راهنمای انتخاب شغل آینده و حتی انتخاب رشته تحصیلی‌تان می‌تواند به شما کمک کند.
طبق نظریه تست هوش چندگانه، همه انسان‌ها دارای انواع مختلفی از هوش هستند؛ در واقع یک فرد باهوش، نباید فقط ضریب هوشی (IQ) بالایی داشته باشد؛ در نظریه تست هوش گاردنر برای سنجش توانمندی‌ها و استعدادهای یک انسان، ضریب هوشی را در 8 بخش زیر اندازه می‌گیرند:
هوش تصویری – فضایی
هوش کلامی – زبانی
هوش منطقی – ریاضی
هوش بدنی – جنبشی
هوش موسیقایی
هوش درون فردی
هوش برون فردی
هوش طبیعت گرا

در کاران شما می‌توانید در تست هوش گاردنر رایگان شرکت کنید و استعدادها و توانایی هایتان را کشف کنید. و نتیجه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 

همین حالا در تست هوش گاردنر رایگان شرکت کنید.

 

تست هوش گاردنر با اندازه گیری میزان مشخص هر یک از این هوش‌ها به شما می گوید که در چه زمینه‌هایی مستعد هستید، چه توانایی‌هایی دارید و بهتر است چه مشاغلی انتخاب کنید.بیشترین امتیاز مربوط به هر هوش ۵۰ است و شما می توانید با مقایسه عدد بدست آمده زمینه استعدادی خود را بسنجید. بازه سنجش امتیازهای هر بخش به صورت زیر است: 
کمتر از 20 : پایین
20 تا 30 : متوسط 
30 تا 40 : خوب 
40 تا 45 : زیاد
45  تا 50 : خیلی زیاد
 
اگر امتیاز هوش چندگانه شما در هر بخش پایین است اصلا نگران نباشید؛ هوش های هشت گانه قابل آموزش هستند و هر فرد ممکن است بتواند چند جنبه هوشی خود را تقویت کند. 

اگر می خواهید بدانید با چه میزان هوش برای چه شغلی مناسب هستید این مقاله کاران می تواند به شما کمک کند.

با تست های شخصیت شناسی بیشتری آشنا شوید :

با تست هوش هیجانی خودتان را بهتر بشناسید.

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!