استخدام کار روزمزد در تهران و شهرستان ها

آگهی های استخدام شغل روزمزد برای خیلی از مشاغلی که می شناسیم، رایج است. در این مقاله کاران می توانید با انواع شغل های روزمزد پردرآمد آشنا شوید و آگهی های استخدام کار روزمزد در تهران و سایر شهرها را از تمام کاریابی ها ببینید.

استخدام کار روزمزد در تهران و شهرستان ها

شغل روزمرد چیست؟

شغل روزمزد به کاری گفته می شود که فرد شاغل از آن درآمد روزانه دارد، کار روزمزد انواع و اقسام مختلف دارد. وقتی به لیست مشاغل نگاه می کنیم استخدام کار روزمزد  بیشتر در شغل های خدماتی بیشتر دیده می شود که بعضی از آنها درآمد روزانه خوبی هم دارند. 

کار روزمزد چه مزایا و معایبی دارد؟

کار روزمزد نکات مثبت و منفی خودش را دارد. زمانی که به صورت روزمزد کار می کنید اختیار ساعت های کاری و اینکه چه روزهایی در هفته کار کنید با خودتان است. اما شغل روزمزد در مقایسه با مشاغل اداری تمام وقت، پاره وقت و حتی کار ساعتی به هیچ قرارداد کاری وابسته نیست به همین خاطر به ندرت در کار روزمزد می توانید از مزایای قانون وزارت کار و خدمات بیمه سازمان تامین اجتماعی مثل خدمات درمانی و حتی بیمه بیکاری استفاده کنید.

 

همین الان آگهی های استخدامی رااز تمام کاریابی ها یکجا در کاران ببین

 

لیست پردرآمدترین کارهای روزمزد در تهران و شهرستان ها

استخدام روزمزد در تهران و شهرهای دیگر بیشتر در شغل های زیر به نسبت باقی کارهای روزمزد پردرآمدتر است:( برای دیدن آگهی های استخدام هر کار روزمزد روی آن کلیک کنید)

راننده تاکسی

کارگر ساده

فروشنده تلفنی

کارگر تاسیسات 

کارگر ساختمان

بنا

نقاش ساحتمان

آرایشگر

تدریس خصوصی

پرستار در منزل

باربر

پیک موتوری

کارگر کارواش

تعمیرکار خودرو

شما چه شغل های روزمزد دیگری می شناسید که درآمد خوبی دارند؟

بیشتر بخوانید:

لیست مشاغل آزاد موجود در ایران

لیست مشاغل اداری

 

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!