جستجوی کار

اگر در جستجوی کار هستید، در این مقاله کاران با راه های پیدا کردن کار آشنا شوید.

جستجوی کار

این روزها جستجوی کار بسیار راحت شده و با وجود سایت های کاریابی و کانال های جستجوی کار شما به راحتی می‌توانید آگهی های استخدامی را دنبال کنید و برایشان درخواست استخدام بفرستید.

اگر دارای سابقه کاری هستید یک رزومه کامل و حرفه ای برای خود بسازید، اگر هنوز سابقه ندارید می‌توانید مهارت ها، دوره های آموزشی که گذرانده اید و سوابق تحصیلی تان را در رزومه‌تان بنویسید . حتی می توانید در جستجوی موقعیت های کارآموزی باشید ، با رزومه ساز آنلاین کاران می‌توانید یک رزومه کامل برای خود بسازید.

همین حالا رزومه ات را در کاران بساز.

برای تکمیل رزومه‌تان می‌توانید یک ویدئو رزومه یا همان رزومه ویدئویی بسازید و به رزومه‌تان پیوست کنید.  حتی در تست های شخصیت شناسی به صورت آنلاین شرکت کنید و جواب این آزمون ها را به همراه فایل رزومه و ویدئو رزومه تان برای کارفرما از طریق پلتفرم کاران ارسال کنید.

بعد از تکمیل رزومه، باید به دنبال موقعیت های شغلی مناسب‌تان بگردید. سایت کاران یک موتور جستجوی مشاغل است، موتور جستجوی کاران جستجوی کار را برای شما بسیار آسان کرده است، شما به راحتی با یک سرچ ساده در موتور جستجوی کاران می‌توانید تمام آگهی های شغلی در سراسر وب را یکجا ببینید و با استفاده از فیلتر های پیشرفته، آگهی های مناسب خودتان را پیدا کنید، به عنوان مثال اگر در  جستجوی کار در تهران هستید فیلتر شهر را روی تهران قرار دهید، اگر دو سال سابقه دارید فیلتر سابقه کاری را روی این عدد تنظیم کنید. موتور جستجوی کاران دارای فیلتر های نوع قرارداد، مقطع تحصیلی، سابقه کاری، حقوق و زبان خارجی است. اگر برایتان مشکل است که هرروز آگهی های استخدامی را چک کنید می‌توانید بسته خبرم کن را فعال کنید تا موقعیت های شغلی مناسب تان برایتان ارسال شوند . اگر علاقه مند هستید که کاران شما را به موقعیت های شغلی معرفی کند می‌توانید بسته معرفی ام کن را فعال کنید و به صورت آنلاین استخدام شوید.

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!