مزایای ویدئو رزومه

ساختن ویدئو رزومه یا همان رزومه ویدئویی به شما کمک می کند برای استخدام چند پله جلوتر از بقیه کارجویان باشید. در این مقاله کاران با مزایای ساختن رزومه ویدیویی آشنا می شویم.

مزایای ویدئو رزومه

ویدئو رزومه نسل جدید رزومه های کاری است که در مقایسه با رزومه های کاغذی سنتی برای معرفی کارجو سرعت, جذابیت و اثربخشی بیشتری دارد. دیدن یک ویدئو رزومه از بین صدها فایل رزومه سنتی, باعث تمایز یک کارجو می شود. به همین دلیل رزومه ویدئویی می تواند شانس شما را برای استخدام در شغل دلخواهتان بیشتر کند. از مهم ترین دلایل و مزیت های  ساخت ویدئو رزومه یا همان رزومه ویدئویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.ویدئو رزومه معرف مهارت های نرم شماست:

از آنجا که این روزها مهارت های نرم مثل میزان هوش هیجانی یکی از فاکتورهای مهم برای استخدام است، ویدئو رزومه به دلیل اینکه نشان دهنده فن بیان، مهارت های ارتباطی و تمرکز و اعتماد به نفس شماست می تواند شانس شما را برای استخدام بیشتر کند. برای آشنایی با نشانه های هوش هیجانی بالا این مقاله را بخوانید.

2. با ویدئو رزومه حرفه ای تر دیده می شوید:

در واقع یک رزومه ویدئویی خوب می تواند تصویر حرفه ای تری از شما به کارفرمایان نشان بدهد. ویدئو رزومه در بسیاری از موارد، حتی می تواند تاثیرگذارتر از فایل اصلی رزومه شما باشد. 

همین حالا ویدئو رزومه تان را از اینجا آپلود و ثبت کنید

3. با ویدئو رزومه نقاط قوت شما پررنگ تر می شود:

انواع روش های ساخت رزومه ویدئویی یا همان ویدئوی تصویری به شما کمک می کند تا نقاط قوت رزومه تان را پررنگ تر کنید؛ به نحوی که در ذهن کارفرما یا مسئول استخدام بیشتر بماند. برای اینکه بدانید چه نکاتی را باید در ویدئو رزومه مطرح کنید این مقاله را بخوانید.

4. با ویدئو رزومه سریع تر و آسان تر خودتان را معرفی می کنید:

رزومه ویدئویی کوتاه چند دقیقه ای به کارفرما کمک می کند تا سریع با شما و توانمندی هایتان بیشتر آشنا شود. تاثیر این ویدئوی کوتاه و جذاب برای معرفی شما به مراتب بیشتر از فایل رزومه است.

 

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!