چطور برنامه نویس Angular استخدام کنیم؟

اگرمی خواهید یک برنامه نویس انگولار استخدام کنید در این مقاله کاران درباره نکات استخدام و میزان حقوق و دستمزد یک برنامه نویس Angular بیشتر بدانید.

چطور برنامه نویس Angular استخدام کنیم؟

اگر به دنبال استخدام Angular هستید باید به نکات مختلفی توجه کنید. ابتدا به این سوال پاسخ دهید که آیا هدفتان استخدام برنامه نویس با حقوق بالا است که تجارب بالایی داشته باشد یا هدفتان استخدام یک برنامه نویس مبتدی و آموزش دادن به او است. حتی ممکن است به دنبال استخدام کارآموز انگولار  باشید.

حقوق برنامه نویس انگولار با توجه به سابقه کاری، سطح مهارت برنامه نویسی و مسئولیت مورد پذیرش در سال 1400 از حقوق پایه وزرات کار تا  7میلیون تومان برای سابقه کاری زیر 3 سال متغیر است که این رقم در صورت داشتن سابقه کار بیشتر قابل مذاکره است.

برای استخدام برنامه نویس انگولارحتما باید انتظاراتتان را مشخص کنید.قبل از این کار بهتر است درباره استخدام و بازار کار برنامه نویسی تحقیق کنید و بیشتر بدانید. برنامه نویس انگولار قرار است در تیم برنامه نویسی فرانت اند شما مشغول به کار شود، برای تعیین کردن وظایف این موقعیت شغلی بهتر است با سرپرست تیم فرانت اند و یا مدیر فنی مجموعه مشورت کنید.

چطور آگهی استخدام برنامه نویس Angular ثبت کنیم؟

شما می توانید به سراغ ثبت آگهی استخدامی در سایت های کاریابی بروید، اگر میخواهید آگهی استخدامی جذابی داشته باشید مزایای کار در مجموعهتان را در آگهی ذکر کنید و اگر برایتان مقدور است میزان حقوق و دستمزد را هم اضافه کنید. ساعت کاری، میزان سابقه کاری و مهارت های فنی جزو ملزومات یک آگهی استخدامی برنامه نویس است.بهتر است اطلاعاتی راجع به شرکت هم در آگهی استخدامیتان بدهید و شرح وظایف برنامه نویس را هم مشخص کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که توضیحات بیشتر باعث میشود کارجویان بیشتری به آگهیتان جذب شود.  

 

همین الان آگهی های استخدامی رااز تمام کاریابی ها یکجا در کاران ببین

 

چطور با یک برنامه نویس انگولار مصاحبه کنیم؟

در مصاحبه استخدامی برنامه نویس انگولار حتما باید یک داور فنی مسلط بر نیازمندی های استخدامیتان حضور داشته باشد تا کارجو را از لحاظ فنی ارزیابی کند. میتوانید برای ارزیابی بیشتر کارجو برای او یک پروژه کوچک تعریف کنید.

سوالات عمومی در مصاحبه استخدامی برنامه نویس انگولار :

 اغلب با تیم های چند نفره مشغول به کار بوده اید؟

در زمانی که با مدیر فنی اختلاف نظر دارید، چه میکنید؟

چه موضوعی در محیط کاری قبلی تان موجب پیشرفت شما بود؟

وضعیتی را بیان کنید که در آن یک مانع بزرگ برای تکمیل یک پروژه به وجود آمده است. چگونه با آن کنار آمدید؟ چه گام هایی را بردید؟

یک نمونه اخیر از یک وضعیت استرس زا در کار را بگویید؟ چگونه آن را حل کردید؟

 کمی در مورد تجربه ای که در آن شما مجبور بودید تکنولوژی جدیدی را در کار یاد بگیرید بگویید.

چگونه مهارتهای برنامه نویسی خود را تا به امروز حفظ می کنید و با چه روش هایی آن را ارتقا می دهید؟

یک پروژه یا زمانی که تحت فشار شدید قرار گرفته اید را شرح دهید و بگویید چطور آن را مدیریت کنید؟

 

لیست محبوب‌ترین دوره‌های برنامه نویسی وب 

 

بیشتر بخوانید :

چطور در شرکت های برنامه نویسی استخدام شویم؟

استخدام برنامه نویس وب

همه چیز درباره استخدام یک برنامه نویس و مصاحبه شغلی آن.

چگونه یک برنامه نویس موبایل استخدام کنیم؟

چطور کارآموز برنامه نویسی استخدام کنیم؟

نظرات و پاسخ‌های شما
برای ثبت نظر وارد شوید
آگهی‌های شغلت رو قبل از بقیه ببین!